יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
בין הפעילויות הרבות שנעשות במשך השנה ע"י צוות בית הספר, עסקנו השנה בחידון המשנה הבית ספרי ה-17 בנושא "מסכת ברכות" בסימן 70 שנה למדינה ולדמותם המיוחדת של הרב יהודה מאיר והרבנית אסתר גץ זצ"ל. במשך השנה תלמידנו עסקו בלימוד מעמיק ונרחב בנושאי החידון, ובראש חודש סיוון נבחנו 15 התלמידים שהעפילו לשלב הפומבי. החידון הפומבי נערך ברוב פאר והדר, באולם "אשכול הפיס" והתלמידים הציגו ידע נרחב. יישר כוח לזוכים במקומות הראשונים: במקום הראשון- ישראל שטיין במקום השני- נריה בר אור ובמקום השלישי- מלאכי שרעבי.
קרא עוד...
לרגל 70 שנה למדינת ישראל- בשכבות ג'-ד', יחד עם ההורים, עברנו מתחנה לתחנה בבית הספר, עד שהגענו אל האור! בכל תחנה נאלצנו להתמודד עם משימה הקשורה לארץ ישראל: פענוח ראשי תיבות צה"ליות ומציאת הכומתה המתאימה לכל פלוגה, מיקום ערים בישראל על גבי מפה אילמת לאחר זיהוי המקום מתוך שיר, עברנו במבוך מילים עבריות, שחקנו במשחק זיכרון של המצאות ישראליות ואפילו שחזרנו את התמונה המפורסמת של הרצל במרפסת! בסיום התחרות, התפצלנו כל כיתה עם המחנכת שלה, שיחקנו קהוט והתפנקנו בסופגניות טריות וטעימות.אזור קבצים מצורפים
קרא עוד...
במסגרת הלימוד וההכרות עם "קיבוץ הגלויות" בארץ ישראל, סיפר המורה לידיה לתלמידי שכבת ג-ד את סיפורה האישי.היה מרתק!המורה לידיה, תודה על החשיפה :)מעריכים ואוהבים,משפחת "אור זבולון".
קרא עוד...
הנושא השנתי - ע' לציון
קרא עוד...
ארועים ופעילויות
נושא שנתי - 70 שנה למדינה
תורה לשמה
מרחבי מקצוע
מרחבי כיתות
שו"ת עם הרב
ארכיון תשע"ו
ארכיון תשע"ז
ירושלים