יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
בשבוע החמ״ד אירחנו בבית הספר את ילדי הגנים. במסגרת תוכנית מעברים ילדי הגנים הגיעו לפעילות משותפת עם תלמידי כיתות א-ב. התרגשו מאוד לפגוש את הילדים והצוות של הגן. התלמידים נהנו מפעילות בנושא 70 שנה למדינה. שמעו את הסיפור ״החלום שלי״ וחלמו בעצמם חלומות...בהמשך ציירו ושיחקו ביחד. היה מפגש מהנה.ביום שישי האחרון ביקרנו ילדי כיתה א׳ בגן. ערכנו קבלת שבת משותפת ולמדנו על הרב גץ, הילדים התרגשו ונהנינו מאוד לחזור לגן.
קרא עוד...
ב-26.2.18 התקיים ביקור של מנכ"לית קרן קר"ב בנוכחות של מנהלת אגף החינוך גב' אילנה נולמן ורכזי תוכנית אזוריים. בביקור, האורחים הוזמנו להתרשם משיעורים של תוכנית רובוטיקה בניצחוה של המורה נלי ותוכנית ארכאולוגיה בליווי של המורה אנה.בנוסף תלמידינו הציגו בכבוד מספר תערוכות וביניהם:- תערוכת חקר המדע והחלל בנושא מערכת השמש וחקר הכוכבים שהכינו במסגרת תוכנית אסטרונומיה.- בתערוכת רובוטיקה תלמידי כתות ד-ו הציגו והסבירו על רובוטים שבנו ופיתחו אותם בעצמם! - במסגרת שיעורי ארכאולוגיה תלמידים בנו והציגו דגמים של בית הבד ודגם של שכינתו של האדם הקדמון
קרא עוד...
השנה ערכנו בבית ספרינו שבוע מתמטיקה חוויתי בסימן 70 שנה למדינת ישראל. כל שכבת גיל השתתפה בפעילויות מתמטיות מגוונות. כתות א-ג התנסו בפעילויות תנועתיות וקוגנטיביות חד שכבתיות סביב מספר שבעים. בכתות ד תלמידים התעסקו בקיפולי נייר – הרכבה של פלקסגונים חגיגיים עם סמלים ישראלים.כתות ה-ו וגם צוות המורים התנסו בפעילות מרתקת של "קופסאות בריחה" (רעיון של חדרי בריחה) בנושא המצאות ישראליות וחידות מתמטיות.השבוע עבר בהצלחה רבה, הרגשה כיפית אצל בקרב תלמידינו והשאיר טעם של עוד...תודה רבה לצוות מתמטיקה בהובלתה של המורה מרים!
קרא עוד...
"הביאו לי את יהודי אתיופיה" נשמעה הקריאה והחל המבצע הגדול. צפו ותהנו.
קרא עוד...
30 שנה עברו והתלמידים זוכרים ומזכירים. האינתיפאדה הראשונה ששינתה את כללי המשחק. צפו ותהנו.
קרא עוד...
לרגל 100 שנה לתפיסת המחתרת הכינו התלמידים סרטון נחמד
קרא עוד...
הרב אוהד, בשיתוף תלמידי כיתה ו יוצרים כתבות קצרות על מושגים משמעותיים בהיסטוריה.והפעם - 30 שנה לפרוץ האינתיפאדה הראשונה.צפייה מעשירה ומהנה!
קרא עוד...
הרב אוהד, בשיתוף תלמידי כיתה ו יוצרים כתבות קצרות על מושגים משמעותיים בהיסטוריה.והפעם - ליל הבדולח.צפייה מעשירה ומהנה!
קרא עוד...
השנה מוביל הרב אוהד פרויקט בהיסטוריה - "היום לפני" . בפרויקט זה התלמידים בוחרים מכינים ומציגים אירוע הקשור לחגיגות ה70 שנה למדינת ישראל בשבוע בו האירוע התקיים.האירוע הראשון - הצהרת בלפור. קבלו אותו :
קרא עוד...
ארועים ופעילויות
נושא שנתי - 70 שנה למדינה
תורה לשמה
מרחבי מקצוע
מרחבי כיתות
שו"ת עם הרב
ארכיון תשע"ו
ארכיון תשע"ז
ירושלים