יום ד', כג’ בסיון תשע”ט.
היכונו, היכונו! בתאריך ג בסיון יערך גמר דאבל בית ספרי בנוכחות ראש העיר! משחקי ראווה והכנה יערכו בהפסקות במהלך התקופה הקרובה. בהצלחה לכולם!!
קרא עוד...
בשבוע שעבר ציינו את שבוע הבטיחות ברשת. הנושא נלמד בכיתות, והיו גם כינוסים שכבתיים בנושא. היה מעניין ומגוון. הילדים מכלל השכבות הכינו תוצרים חשובים.יישר כח! ושבע"ה נשכיל לשמור על עצמנו ועל החברה גם ברשת.
קרא עוד...
גם השנה נציגים מבית הספר שלנו לקחו חלק במירוץ הלפיד העירוני.יישר כח למורה ישי ולמורה מאיה על ההובלה! וכמובן -יישר כח לרצים!
קרא עוד...
ועד ההורים הבית ספרי ארגן קבלת פנים מרשימה במיוחד השבוע, כשבחרו לציין את יום המורה בשטיח מוזהב, ארוחת בוקר מפנקת ושי לכל מורה. בעיקר התרגשנו מתשומת הלב החיובית! הורי ותלמידי בית הספר - תודה רבה לכם על ההערכה והמילים הטובות! חיממתם את ליבנו, עופר ארן וצוות בית הספר.
קרא עוד...
בשיעורי התורה למדו כיתות ג 1 ו- ג 2 עם אליקים על חציית הירדן והכינו על כך סרטון. לצפיה- כנסו. יישר כח!!
קרא עוד...
ביום שישי אפו תלמידי כיתה ו 3 חלות, כתבו מכתבי תמיכה והבעת תודה והעניקו לחיילי צה"ל בכניסה לעיר.יישר כח לכם!ומכן, מצטרפים כלל תלמידי וצוות בית ספר "אור זבולון" לתודה ולהערכת חיילי צה"ל העומדים על משמר ארצנו.
קרא עוד...
נושא זה של הכנסת אורחים נלמד בשיעורי תורה בכיתות ב ע"י הרב אלעד. כיתה ב1 הרימה את הכפפה, וכך, בעבודה משותפת של הרב אלעד והמורה ענבל הוקם והל אברהם אבינו בבית הספר ונערכה הכנסת אורחים המונית.יישר כח לכל העוסקים במלרכה!אין ספק שתלמידי כיתה ב1 בפרט, וילדי בית הספר בכלל למדו דרך החושים השונים :) על מצווה חשובה זו.
קרא עוד...
אז עברו החגים, התחדשנו בשנה חדשה!קבלו סיכום של החודש הראשון..
קרא עוד...
ההתרגשות בשיאה, החלה שנת הלימודים החשה התשע"ט, ריח של התחדשות באויר, התכנסות, הרהורים וחזרה למקורות. שתהא שנה עם בשורות טובות! צוות אור זבולון
קרא עוד...
ארועים ופעילויות
נושא שנתי - אחדות
דמויות החמ"ד - הרב והרבנית נרי"ה ז"ל
תורה לשמה
מרחבי מקצוע
מרחבי כיתות
שו"ת עם הרב
ארכיון תשע"ח
ארכיון תשע"ז
ארכיון תשעט