יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
"הקבלת פני רבו" – לקראת סוף השנה זכינו בביקורו המיוחד של כבוד הרב הראשי לישראל הרה"ג דוד לאו שליט"א. בביקורו האיר עיננו בתורה ולימד אותנו על חשיבות התורה ואורה המשפיעים עלינו ועל כל העולם כולו. תלמידנו התרגשו מאוד וקיבלו אותו בשמחה ובכבוד גדול. יישר כוח לכל העוסקים במלאכת הקודש. שנזכה להמשיך ולחזק את הקשר של ילדינו לתורה ומצוותיה שהיא המאירה את דרכנו ומעשינו.
קרא עוד...
תודה רבה לשכבת ו על טקס משמעותי. ניכר שהשקעתם. ביצעתם את תפקידכם באופן יוצא מן הכלל. הטקס היה ראוי ומכבד.תודה לבנות כיתה ג ולבנות השירות על הריקוד, ולמקהלת בית הספר שממשיכה לרגש אותנו.
קרא עוד...
"מרוץ הצבי" הוא שמה של תחרות כתיבת סיפורים של ילדי החמ"ד ע"ש צבי כורך ז"ל, מייסד תכנית"עופרים". בשבוע שלפני פסח, התקיים בירושלים טקס מרשים ומרגש, בו חולקו תעודות ופרסים לזוכים בשלב הארצי של תחרות כתיבת הסיפורים. זכינו גם אנו, משפחת אור זבולון, שתלמידתנו היקרה, עילי חדד מכיתה ב'1,תייצג אותנו בכבוד בסיפורה המקסים, מפרי עטה: "התחפושת של יוני". כל הכבוד עילי! גאים בך!
קרא עוד...
במסגרת שבוע החמ"ד התקיים יום סבב"א מרגש ומיוחד. שמחנו לפגוש משפחות רבות מאוד שלקחו חלק בפעילות, ושבילו שעתיים קסומות של מפגש פנים אל פנים של הסבים הסבתות והנכדים.כי אור זבולון זו משפחה – ועכשיו גם עם הסבים והסבתות!
קרא עוד...
השנה בית ספרינו אירח את אליפות המועצה האזורית שומרון בכדורגל. מעל 10 נבחרות מבתי ספר שונים השתתפו בטורניר,והציגו משחק איכותי, ערכי וכשרוני. ברכות לנבחרת הכדורגל שלנו , המורכבת מתלמידיכיתות ה' – ו' שהעפילה עד חצי הגמר.
קרא עוד...
למי שלא הספיק לקרוא את העיתון הממוחשב האחרון,כנסו ללינק המצורףתהנו!
קרא עוד...
תלמידים יקרים,מוזמנים להיכנס לקישור המצורף ולמלא את המשוב על חוגי קרן קרב בהם השתתפתם השנה.יום טוב,מרים גבריאלוב - רכזת חוגי קרן קרב.
קרא עוד...
ביום חמישי,י' בטבת, לאחר חזרות ועמל רב הציגו כיתה ה1 טקס לעשרה בטבת, הצום אשר מציין את תחילת המצור על ירושלים ויום הקדיש הכללי עבור יקירנו שנרצחו בשואה ויום פטירתם לא נודע.הילדים הציגו את הגזרה,הביעו את הקושי במצור ואף יצרו סרטונים קצרים בנושא שנאת חינם- בהם המחישו סיטואציות מחיי בית הספר.לצערנו, שנאת חינם ישנה גם היום ולא רק חלקת העבר.שנזכה לראות בבניין בית המקדש במהרה, אמן!
קרא עוד...
ביום רביעי,לפני חופשת חנוכה, יצא מרוץ הלפיד המסורתי של תלמידי אריאל. המרוץ מוקדש לזכרם של האחים תושבי אריאל, דביר ונוי אנטר ז"ל, שנרצחו בפיגוע אכזרי בעיר מומבסה שבקניה לפני אחת-עשרה שנים. נציגים מכיתות ג-ו יצאו מבית הספר וצעדו לאמפי הגדול שבכניסה לעיר.שם פגשו את נציגי בתי הספר השונים בעיר וכן מכובדים נוספים,יחד הדליקו את הלפיד שלהם באמצעות הלפיד הבוער שהיה במקום.ישר כח על הארגון והובלה של ישי ומאיה- מורי הספורט.חיבוק גדול למשפחת אנטר.
קרא עוד...
שלום לכולם,מצורף העיתון הממוחשב השני של השנה,בעיתון תוכלו לקרוא על הנעשה בבית הספר.
קרא עוד...
שכבות א-ב חגגו את חנוכה בתפילה חגיגית משותפת, שירי חנוכה ופתרו חידות בציורים. לאחר המפגש התחלקנו לפי כיתות. כיתות א׳ הכינו חנוכיות צבעוניות וכיתות ב׳ הכינו סביבונים מדליקים.
קרא עוד...
היום ציינה כיתה ב 3 את חג הסיגד.נצחיה - תומכת ההוראה שיתפה את התלמידים בסיפורה האישי והמחישה את הרצון והכמיהה של בני העדה לארץ הקודש, לירושלים!יישר כח לצוות הכיתה - תחיה ונצחיה.
קרא עוד...
לכבוד יום הולדת ה-30 לבית הספר, חיברה המורה חמדה אברהמי את המילים להמנון החדש על פי המנגינה של השיר "מהפכה של שמחה". מילות ההמנון מבטאות את החיבור, הגישה והייחודיות של בית הספר.קבלו אותו :)
קרא עוד...
השבוע נערכו בחירות למועצת התלמידים של בית הספר בהובלת הרב אלעד.היתה כמובן תעמולה שכללה פרסומים של המתמודדים השונים, ובדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה - הבחירות חשאיות..מחכים לתוצאות :)בהצלחה לכל המועמדים!
קרא עוד...
ביום שישי י"ז באלול נערכה בבית הספר אמירת סליחות משותפת. תודה לרב אבנר שהוביל ולידידיה קראווני על תקיעות השופר.היה מרגש ומשמעותי!שכל תפילותינו יתקבלו ברצון.
קרא עוד...
אי"ה ביום שישי, י' באלול התשע"ז נפתח בהתרגשות את שנת הלימודים.בואו בשמחה!
קרא עוד...
קבלו אותו - הסמל החדש של בית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
ארועים ופעילויות
נושא שנתי - 70 שנה למדינה
תורה לשמה
מרחבי מקצוע
מרחבי כיתות
שו"ת עם הרב
ארכיון תשע"ו
ארכיון תשע"ז
ירושלים