יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
תלמידי כיתות ה' – ו' השתתפו בחידון התנ"ך העירוני שנערך בהיכל התרבות, תלמידינו השקיעו שעות רבות בלימוד התנ"ך על בוריו מעבר ללימוד המשותף, וחיזקו את הקשר שלהם לספר הספרים - לתנ"ך שלנו. בזכות עמלם גם ראו פירות במעשי ידיהם וזכו במקומות הראשונים. במקום הראשון- זכה הזוג נטע לקס ותהילה פריאל ובמקום השני זכה הזוג אברהם הוכהאוזר ובניה שרעבי.
קרא עוד...
לקראת חג הפסח התקיים כינוס הורים בו עברנו יחד על ההגדה של פסח, ויחד הצגנו רעיונות ודרכים להעשרת ליל הסדר, והפיכתו למרתק, מעמיק, מסקרן ומהנה עבור הילדים. יישר כח ליעל מייזלס על הרעיונות הנהדרים!
קרא עוד...
לראשונה בבית חינוכנו, התקיים טיש , ערב מלווה מלכה, כהכנה לחג הפורים. אירוע זה התקיים במוצ"ש הסמוך לחג, והחל בלימוד הורים וילדים. לאחר מכן, לווה בדברי תורה וכן שירה ונגינה ע"י משפחת בר אור. כל זאת סביב שולחן ערוך ומלא בכל טוב. זכינו לאווירה מיוחדת של התעלות רוחנית ושמחה. ישר כחכם הורים יקרים על נוכחות מרשימה עם ילדיכם המתוקים. ללא ספק חוויה זו תזכר לעוד ימים רבים.יישר כח לשרה נבנצל על דברי התורה העמוקים, ולאיתן ואלעד בר אור על הנגינה שמלהיבהוהמשמחת.
קרא עוד...
ביום שישי ר"ח חשוון נערך לימוד בחברותות על הרב גץ - הדמות השנתית של החמ"ד. בשנה זו נעמיק את ההיכרות והידע על הרב, פועלו ותרומתו במישורים השונים.
קרא עוד...
לימוד תלמוד ישראלי ממשיך ובגדול.גם השנה התלמידים מגיעים בהפסקות ולומדים מהתלמוד הישראלי בהובלת כיתה ה1.המתמידים זוכים בפרסים ובצמידי השתתפות.
קרא עוד...
ארועים ופעילויות
נושא שנתי - 70 שנה למדינה
תורה לשמה
מרחבי מקצוע
מרחבי כיתות
שו"ת עם הרב
ארכיון תשע"ו
ארכיון תשע"ז
ירושלים