יום ד', כג’ בסיון תשע”ט
משוב - קרן קרב

שלום רב, אנא מלאו את המשוב בקישור המצורף על חוג קרן הקרב בו השתתפת. בהצלחה!
קרא עוד...
 
גמר דאבל בית ספרי :)

היכונו, היכונו! בתאריך ג בסיון יערך גמר דאבל בית ספרי בנוכחות ראש העיר! משחקי ראווה והכנה יערכו בהפסקות במהלך התקופה הקרובה. בהצלחה לכולם!!
קרא עוד...
גם ברשת יש גבול

בשבוע שעבר ציינו את שבוע הבטיחות ברשת. הנושא נלמד בכיתות, והיו גם כינוסים שכבתיים בנושא. היה מעניין ומגוון. הילדים מכלל השכבות הכינו תוצרים חשובים.יישר כח! ושבע"ה נשכיל לשמור על עצמנו ועל החברה גם ברשת.
קרא עוד...
מירוץ הלפיד תשע"ט

גם השנה נציגים מבית הספר שלנו לקחו חלק במירוץ הלפיד העירוני.יישר כח למורה ישי ולמורה מאיה על ההובלה! וכמובן -יישר כח לרצים!
קרא עוד...
מציינים את יום המורה

ועד ההורים הבית ספרי ארגן קבלת פנים מרשימה במיוחד השבוע, כשבחרו לציין את יום המורה בשטיח מוזהב, ארוחת בוקר מפנקת ושי לכל מורה. בעיקר התרגשנו מתשומת הלב החיובית! הורי ותלמידי בית הספר - תודה רבה לכם על ההערכה והמילים הטובות! חיממתם את ליבנו, עופר ארן וצוות בית הספר.
קרא עוד...
לימוד נביא באופן חוויתי

בשיעורי התורה למדו כיתות ג 1 ו- ג 2 עם אליקים על חציית הירדן והכינו על כך סרטון. לצפיה- כנסו. יישר כח!!
קרא עוד...
תמיכה בחיילי צה"ל

ביום שישי אפו תלמידי כיתה ו 3 חלות, כתבו מכתבי תמיכה והבעת תודה והעניקו לחיילי צה"ל בכניסה לעיר.יישר כח לכם!ומכן, מצטרפים כלל תלמידי וצוות בית ספר "אור זבולון" לתודה ולהערכת חיילי צה"ל העומדים על משמר ארצנו.
קרא עוד...
למידה חוויתית - הכנסת אורחים

נושא זה של הכנסת אורחים נלמד בשיעורי תורה בכיתות ב ע"י הרב אלעד. כיתה ב1 הרימה את הכפפה, וכך, בעבודה משותפת של הרב אלעד והמורה ענבל הוקם והל אברהם אבינו בבית הספר ונערכה הכנסת אורחים המונית.יישר כח לכל העוסקים במלרכה!אין ספק שתלמידי כיתה ב1 בפרט, וילדי בית הספר בכלל למדו דרך החושים השונים :) על מצווה חשובה זו.
קרא עוד...
בחירות למועצת תלמידים תשע"ט

תעמולת בחירות מורגשת ברחבי בית הספר..השנה, כבכל שנה ואף יותר, אנו מתמקדים בתעמולה מתוך כבוד וסובלנות.שתהא שנת אחדות, עבודה משמעותית וחיבור.בהצלחה רבה למועמדים!
קרא עוד...
הנושא השנתי - אחדות

השנה בחר משרד החינוך באחדות כנושא שנתי. נושא משמעותי ועוצמתי! שבע"ה, נזכה לאחדות ביננו, בכיתה, בבית, בבית הספר, בעיר ובארץ ישראל כולה!
קרא עוד...
יום שיא - לימוד על דמויות החמ"ד

השבוע ציינו בבית הספר יום שיא - לימוד בנושא דמויות החמ"ד - הרב והרבנית נריה, באמצעות מסלול תחנות מגוונות. היה מרגש, מהנה ומגוון! תודה להורים, לתלמידים ולמשפחות שבאו, לקחו חלק ושיתפו פעולה!במעמד זה הופיעה מקהלת הבנות הראשונה של אור זבולון בפעם הראשונה!
קרא עוד...
חברותות להיכרות עם דמויות החמ"ד - הרב והרבנית נרי"ה

בר"ח חשון ערכנו לימוד חברותות בבית הספר להיכרות עם הרב והרבנית נרי"ה. היה חוויתי, מעניין, ומעורר השתאות לנוכח דמויות מופת אלה. שנזכה ללכת באורם.
קרא עוד...
הרב והרבנית נרי"ה ז"ל

השנה בחר החמ"ד את הרב והרבנית נרי"ה ז"ל לדמויות החמ"ד. בואו להכיר ללמוד ולהתרשם מדוע..צפו בסרטון
קרא עוד...
"קדושה קדושה אני מבקש"..

מילותיו של הרב נריה שהפכו לשיר מרגש..נוגעות במיוחד בימי חודש אלול ובמיוחד בשנה בה הנושא השנתי הוא אחדות..צפו בסרטון אומנות בחול
קרא עוד...
"בלכתך בדרך"

פרוייקט משמעותי שצובר תאוצה ומתגבר בכל יום - לימוד תורה לשמה - "בלכתך בדרך" - לימוד משניות בהובלת אליקים, ממש על הדרך בסוף יום הלימודים. יישר כח!
קרא עוד...
ביחד מובילים לשינוי

צוות בית הספר עובר השתלמות משמעותית שבע"ה תוביל לשינוי ושיפור באופן כללי בביתה הספר, שייעל, יקדם ויקח את הלמידה צעד אחד קדימה.להלן תוצרים משותפים מההשתלמות.יישר כח לצוות מו"פ!!
קרא עוד...
הלכות חנוכה - רב בית הספר - הרב אבנר

לכבוד חג החנוכה הקרב ובא, מצופות הלכות יומיות.תודה לרב אבנר שעוזר לנו להתכונן מבחינה רוחנית לחג האור.
קרא עוד...